Ainavas arhitektūra

Teritorijas labiekārtošana

Ainaviskā arhitektūra iekļauj apzaļumotus laukumus, sakoptu kanālu, kas ietek privātā dīķī, drošus un līdzenus gājēju celiņus.
Teritorijas labiekārtošana IRIS
Velosipēdu stāvvieta
Ūdens kanāls
Autostāvvietas
Sporta laukums
Bērnu rotaļu laukums
Bērnu rotaļu laukums
Atpūtas zona pie dīķa
Dīķis
Apsardze
Atkritumu tvertnes
Atkritumu tvertnes

Ainavas arhitektūra sevī iekļauj apzaļumotus laukumus, koptu kanālu, kas ietek privātā dīķī, drošus un līdzenus gājēju celiņus, skaistas puķu dobes, ērtas un labiekārtotas vietas atpūtai. Skrīnes ielas posms tiks papildināts ar koku stādījumu rindu, lai veidotu zaļāku un skaistāku apkārtējo vidi. Teritoriju paredzēts nožogot — 1,5 m augsto žoga metāla rāmi plānots aizpildīt ar impregnētiem koka dēlīšiem (25 x 50).

Dzīvojamā kompleksa teritorijā ir projektētas divas rekreācijas/rotaļu laukumu zonas, kurām paredzēts zaļš gumijas segums, kas atbilst nepieciešamajiem standartiem. Bērnu rotaļu laukumā tiks uzstādītas 6 dažādas rotaļu iekārtas, kā arī 4 dažādas āra trenažieru iekārtas sportiskai brīvā laika pavadīšanai.

Piemājas celiņi, ietves un laukumi tiks bruģēti, nodrošinot vieglu un ērtu pārvietošanos pa dzīvojamā kompleksa teritoriju.

Lai izvairītos no nepiederošu personu ieejas teritorijā, tiks uzstādīti vienviru vārti un cinkots, pulverkrāsots metāla žogs ar dēļiem.

Apgaismojumu dzīvojamā kompleksa teritorijā nodrošinās 16 laternu ar spožiem LED gaismekļiem.

Dzīvojamo ēku kompleksa teritorija tiks norobežota ar žogu un slēgtiem vārtiem, kuru atvēršana un aizvēršana notiks automātiski.