IRIS APARTMENTS

Projekta detaļas

Ja jūs sapņojat iegādāties mājokli Rīgā – IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS ir ideāls risinājums nekustamā īpašuma tirgū. Salīdzinot mājokļu cenas Latvijā, jūs viegli sapratīsiet, ka mūsu dzīvojamais komplekss izdevīgi atšķiras no piedāvājumiem tirgū. Mēs nepiedāvājam pašu lētāko mājokli Latvijā – mēs piedāvājam kvalitatīvu risinājumu par saprātīgu naudu.
Šampēteris IRIS

Ēku komplekss ekoloģiski tīrā un zaļā Rīgas mikrorajonā Šampēterī

“IRIS” ir unikāls dzīvojamo ēku komplekss ekoloģiski tīrā, zaļā un gleznainā Rīgas mikrorajonā Šampēterī, kas atrodas starp Latvijas galvaspilsētas Rīgas centru un vienu no skaistākajām kūrortpilsētām Latvijā — Jūrmalu.

Kompleksa atrašanās vieta un apkārtējā vide ir būtiski ietekmējusi “IRIS” mājokļu vizuālo izskatu un stilu, tieši tāpēc kvartāla arhitektūrā ir izmantota eleganta faktūra un dabas krāsu toņi. Pateicoties lakoniskajam dizainam, “IRIS” organiski iekļaujas apkārtnes ainavā.

Atrašanās vieta

IRIS suņu pastaigu laukums

“IRIS” projekta filozofija — moderns dzīvoklis pilsētā ar privātmājas priekšrocībām

Šampētera vēsture ir cieši saistīta ar Rīgas ārpilsētas muižiņām, kuras būvēja netālu no pilsētas centra, koku ielokā.

“IRIS” projekta filozofija — moderns dzīvoklis pilsētā ar privātmājas priekšrocībām. Projekta pamatideja — cilvēku vēlme atrast vietu, kas ne tikai sniedz mieru, komfortu, ir vizuāli skaista, bet tajā vienlaikus ir jūtama individualitāte. Projekta autori uzskata, ka individualitāte nav tikai vārds, tas ir dzīvesveids.

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS - mājoklis tiem, kas novērtē komforta līmeni.

Galerija

IRIS kopplāns

Projekta "IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS" detaļas

Dzīvojamo ēku kompleksa kopējā platība ir 2,5 hektāri. Projektā plānotas vairākas trīsstāvu daudzdzīvokļu ēkas. Pirmajā kārtā paredzēts uzbūvēt trīs mājas ar 72 dzīvokļiem (no vienas līdz četrām istabām).

Projekta pirmā ēka tiks nodota ekspluatācijā 2019. gada otrajā ceturksnī.

Projektā paredzētā dzīvokļu platība — no 50 m² (viena guļamistaba) līdz 130 m² (trīs guļamistabas). Otrā un trešā stāva dzīvokļiem būs balkons vai terase, bet pirmā stāvā — privāts patio (iekšējais pagalms).

Lai nodrošinātu iedzīvotājiem augstāku komforta līmeni, katrā kāpņu telpā paredzēts lifts, kā arī telpa bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai.

Dzīvokļu izvēle

IRIS отделка квартиры

Mājoklis Rīgā ar pilnu apdari

Ievākties iegādātajā dzīvoklī varēs uzreiz pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un pirkuma-pārdošanas līguma noslēgšanas, jo dzīvokļi tiek pārdoti ar gaišu vai tumšu krāsas apdari. Dzīvokļu īpašnieki var izvēlēties vienu no dizainera piedāvātajām apdarēm līdz dzīvojamā kompleksa iekšdarbu uzsākšanai.

Katra dzīvokļa dizaina izstrādē ir ņemtas vērā jaunākās mājīga un komfortabla mājokļa stila tendences — mūsdienīgs, plašs un funkcionāls plānojums, kvalitatīvu materiālu izvēle, divi sanitārie mezgli divu un trīs istabu dzīvokļos (dušas telpa un vannas istaba). Visos dzīvokļos blakus galvenajai guļamistabai ierīkos atsevišķu sanitāro mezglu un garderobi. Panorāmas logi dzīvokļiem piešķirs plašumu, padarīs telpas gaišākas.

Virtuāla tūre 360⁰

Pirkt mājokli Rīgā ekoloģiski tīrā un zaļā mikrorajonā Šampēterī