IRIS APARTMENTS

Apdares materiāli

Viss dzīvojamais komplekss būvēts no ekoloģiski tīriem būvmateriāliem, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.
Interior  doors

Iekšdurvis

Ražotājs: "Nemef", "Inox"

Starp istabām tiks uzstādītas baltas durvis ar rorskaidu plātnes pildījumu, kas nodrošina papildu situmu un skaņas izolāciju. Izmēri — 2100 mm augstas un 770–870 mm platas. Durvju aplodu komplekts sastāv no 2 garajām (70 x 2400 x 10 mm) un 1 īsās detaļas. Kopējais durvju kārbas paplašinājums garās daļas sienu biezumā paredzēts līdz 150 mm. Koka durvīm komplektā nāk klasiskas, pieliekamas durvju eņģes ar atbalsta gultņiem, kas nodrošina vieglu un klusu durvju atvēršanu un aizvēršanu.

Iekšdurvju un ārdurvju rokturi Inox (TL07) ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsošā tērauda. Rokturi stiprinās ar savelkošām skrūvēm caur slēdzeni. Šis universālā stiprinājuma veids piemērots DIN (Eiropas) un skandināvu standarta korpusiem. Rokturis ir aprīkots ar papildus sešstūru stiprinājuma skrūvi asī starp rokturiem. Roktura ass diametrs ir 8 mm.

Dušas komplekts un Jaucējkrāns

Dušas komplekts un Jaucējkrāns

Ražotājs: Ideal Standard (Vācija)

Dušas komplekts IDEALRAIN SOFT M1(B9412AA), IDEAL STANDARD.
Komplektā: dušas galva — d = 100 mm ar 1 režīmu un ūdens plūsmu 8 l/min; d = 21 mm bīdāms dušas stienis 600 mm; dušas klausules regulējams turētājs; elastīga metāla šļūtene — 1750 mm; caurredzams plastikāta ziepju trauks; Ideal Standard logotips uz dušas klausules.
Izpildījums — hromēts.

Jaucējkrāns CERAFLEX dušai (B1720AA), IDEAL STANDARD.
Ražotājs — Ideal Standard (Vācija), 40 mm HWTC kārtridžs, Click tehnoloģija, temperatūras ierobežotājs, automātiskais pārslēdzējs, metāla rokturis ar sarkanu un zilu krāsu indikāciju, standarta S savienojums, pretvārsts, 150 mm pieslēgums pa centriem.
Izpildījums — hromēts.

Siltās grīdas

Sanitāro mezglu grīdas ir apsildāmas, tām tiks uzstādīts termoregulators, komplektā būs iekļauti arī grīdas sensori, nodrošinot apsildi jebkurā laikā, kad vien to vēlēsies dzīvokļa īpašnieki. Tiks izmantots apsildes paklājs 150 W/m², S = 2,0 m², S = 2,5 m², S = 3,0 m², S = 3,5m², S = 4,0 m², apsildes kabelis L = 10 m, 230 V.

Tehniskajā specifikācijā iekļautajiem attēliem un informācijai ir informatīvs raksturs, lai izveidotu iespējamā interjera paraugskatu. Izstrādātājs patur tiesības veikt izmaiņas konkrētajā specifikācijā.